Bokse muzike per laptop | M18X DELL

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120706 Kategori: ,

BOKSE MUZIKE PER LAPTOP M18X DELL

Boks muzike i cilesise te larte dhe efekt i persosur i zerit do t’ju sjelli muziken ne tingullin me te qarte.

Nuk ka nevoje te rikarikohet, punon thjeshte dhe menjehere me ane te nje porte Usb.

Perpunim dixhital me efektshmeri te larte audio per nje tingull me natyral pa zhurma gjate degjimit te muzikes.

I pershtatshem per t’u perdorur me PC, kompjuter, laptope, MP3 / MP4 player  etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Bokse muzike per laptop | M18X DELL”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse muzike dell ne shitje online ne dyqan taxi

Bokse muzike per laptop | M18X DELL