Boks me Bluetooth dhe drite LED | TG 155

1,490 L

Ka stok

 • Kapaciteti i baterisë: 600 mah
 • Tensioni i integruar: 3.7 v
 • Koha e punes: 2 orë
 • Madhësia: 74.5 * 75.1 * 94.5 mm
KODI: TG 155 Kategori: ,

BOKS ME BLOETOOTH DHE DRITE LED TG 155

Boksi eshte i lehtë për tu mbajtur dhe shume praktik. Mbështet Bluetooth, kartë tf, usb etj.Vjen me dizajn portabël me rrip të varur, i përsosur për udhëtime. Gjithashtu ka cilesi zeri maskimale.

SPECIFIKAT:TG 155 boks me bluetooth dhe drite led
 • Ngjyra: blu, e zezë, e kuqe, jeshile, gri,
 • Bluetooth 4.2
 • Distanca e transmetimit pa tel: 10 m
 • Kapaciteti i baterisë: 600 mah
 • Tensioni i integruar: 3.7 v
 • Koha e punes: 2 orë
 • Madhësia: 74.5 * 75.1 * 94.5 mm

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Boks me Bluetooth dhe drite LED | TG 155”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

TG 155 boks me bluetooth

Boks me Bluetooth dhe drite LED | TG 155