Boks me Bluetooth Remax | Portable Music Speaker

5,200 L

Ka stok

Karakteristika
  • Dizajn elegant dhe rezistent ndaj sperkatjeve te ujit.
  • Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje 6 deri ne 8 ore pune.
  • Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.
KODI: boks-me-bluetooth-remax-rb-m12 Kategori: ,

 Remax | Portable Music Speaker RB M12

Boks me Bluetooth Remax | Portable Music Speaker

Karakteristika
  • Dizajn elegant dhe rezistent ndaj sperkatjeve te ujit.
  • Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje 6 deri ne 8 ore pune.
  • Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.
Specifikat 
Marka: Remax
Modeli: RB-M12
Dimensionet: 201*76.8*76.8mm
Bluetooth: V4.2
Distanca e transmetimit: Deri ne 10 metra
Fuqia: 6W

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth Remax | Portable Music Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks me Bluetooth Remax | Portable Music Speaker

Boks me Bluetooth Remax | Portable Music Speaker