Boks muzike JBL – Bokse me Bluetooth Portativ

4,490 L

Ka stok

Karakteristika
  • Dizajn sportiv.
  • Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje per disa ore me rradhe pa nderprerje.
  • Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.
KODI: portable-jbl-music-speaker Kategori: ,

Boks muzike JBL – Bokse me Bluetooth Portativ

Boks muzike JBL – Bokse me Bluetooth Portativ

Karakteristika
  • Dizajn sportiv.
  • Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje per disa ore me rradhe pa nderprerje.
  • Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike JBL – Bokse me Bluetooth Portativ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks muzike JBL - Bokse me Bluetooth Portativ

Boks muzike JBL - Bokse me Bluetooth Portativ