Boks per muzike portativ | HIFI Speaker CH-V4204

3,800 L

Ka stok

KODI: i-2120746 Kategori: ,

BOKS PER MUZIKE PORTATIV | HIFI SPEAKER

Boks portativ per muzike Hifi Speaker me drita dhe dy altoparlante te brendshem.

Perputhshmeri e gjere dhe mundesi lidhje te larmishme me pajisje  smartphone/ kompjuter/ Mp3 / Usb dhe Bluetooth.

Boksi ka te integruar nje doreze ne pjesen e siperme te tij, per lehtesi gjate transportit kudo qe ju deshironi ta merrni.

Kapaciteti i larte i baterise se boksit ju mundeson te luani muzike ne vazhdimesi per disa ore.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks per muzike portativ | HIFI Speaker CH-V4204”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me bluetooth ne shitje online dyqan taxi

Boks per muzike portativ | HIFI Speaker CH-V4204