Boks me Bluetooth 5.0V – Portable Bluetooth Speaker

2,490 L

Ka stok

KODI: L-boks me bluetooth-tg165 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH – TG165

Boks me Bluetooth 5.0V – Portable Bluetooth Speaker

 • Brandi: T & G
 • Modeli: TG-165
 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Koha e karikimit: 1-2  ore
 • Koha e perdorimit: 4 ore
 • Standby: 150 ore
 • Dimensionet: 80 x 80 x 180 mm
 • Lidhje me Bluetooth, radio, karte micro dhe USB
 • Teknologji IP67 mundeson mbrojtje maksimale nga uji
 • Me mikrofon HD te integruar per biseda te qarta telefonike
 • Frekuenca e pergjigjes: 150 Hz – 20 kHZ
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Fuqia: 10 W
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Drita LED shumengjyreshe qe ndricojne sipas ritmit te muzikes

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Suela Papa

  Shume shume i mire; nje mrekulli nuk te behet ta fikesh aq foni te bukur, te paster ka!

Main Menu

Boks me Bluetooth

Boks me Bluetooth 5.0V - Portable Bluetooth Speaker