Bluetooth Speaker A4tech | Audio Box Speakers

2,490 L

Ka stok

Bluetooth: V4.0 + EDR
Distanca e Transmetimit deri ne 10 metra
Tensioni: DC 5V
Bateria Li-ion 300mAh
Modaliteti i pergjigjjes se thirrjeve telefonike
AUX Input: Stereo Input for Non BT notebooks and MP4/3 players
Fuqia: 3W
Frekuenca e transmetimit: 90Hz-20Khz
Dimensionet: 65*77mm

KODI: 4711421916004 Kategori: , Etiketime: ,

WATER RESISTANT BLUETOOTH SPEAKER

Bluetooth Speaker A4Tech | Best & Cheap Audio Box Speakers, Buy ne Dyqan Taxi

Bluetooth Speaker A4Tech, altoparlant BTS-07 3W. Nese jeni duke kerkuar nje foles qe eshte i rendesishem per ju sebashku me cilesi te mire te tingullit eshte e rendesishme te perdorni kete altoparlant. I pershtatshem per nje shumellojshmeri te telefonave celulare si iPhone, tableta dhe kompjutera.  Suporton lidhjen me telefonin dhe nje mikrofon per pergjigjen e thirrjeve tuaja telefonike. Mund te komunikoni nderkohe qe jeni duke u marr me pune, gatime, apo luani me femijet tuaj.

best bluetoth audio speaker box a4tech

Ky Boks luan me besueshmeri muzike deri ne 10 metra larg nga telefoni juaj. Fale teknologjise se integruar eshte gjithashtu i afte te marr nje telefonate me ane te nje butoni bisede ne trupin e tij. Jo nje boks muzike i zakonshem por dhe rezistent ndaj ujit. Nuk keni arsye pse te frikesoheni ne rastet kur padashur lengjet derdhen prane tij.

Degjim cilesor nga nje speaker elegant, audio box nga marka e njohur A4Tech. Cilesi e larte e cila ju befason me kualitetin audio qe disponon.

Lidhja mund te realizohet nepermjet telefonit ose nga nje karte memorje Micro SD. Ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar dhe ta riprodhoni ate sa here te deshironi.

Best Buy Cheap Bluetooth Speaker

Specifikat | Boks me Bluetooth

Bluetooth: V4.0 + EDR
Distanca e Transmetimit deri ne 10 metra
Tensioni: DC 5V
Bateria Li-ion 300mAh
Modaliteti i pergjigjjes se thirrjeve telefonike
AUX Input: Stereo Input for Non BT notebooks and MP4/3 players
Fuqia: 3W
Frekuenca e transmetimit: 90Hz-20Khz
Bluetooth Speaker me Dimensione: 65*77mm


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bluetooth Speaker A4tech | Audio Box Speakers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

best buy bluetooth speaker a4tech cheap speakers

Bluetooth Speaker A4tech | Audio Box Speakers