Boje Flokesh me Proteina dhe Vaj Liri | NOAH | Shitje Online

1,390 L

Proteinat dhe vaji i lirit krijojne nje tretesire natyrale e cila mbron floket duke i dhene atyre butesi, elasticitet dhe shkelqim.
Aksioni qe do te ndermerret ndaj flokeve tuaj me kete ngjyrues per floke do te ushqeje, rris dhe hidratoje floket tuaj.
Pastro
KODI: boje-flokesh-noah Kategori: , ,

BOJE FLOKESH ME PROTEINA & VAJ LIRI – NOAH

Boje flokesh me proteina dhe vaj Liri – Bojra per floket te markes NOAH

Boje per floket me proteina dhe vaj liri, e cila i jep flokeve ngjyren e deshirurar. Por me e rendesishmja mbulimin e flokeve te bardhe. Formula e saj nuk permban amoniak, parben dhe resorcine, pavarsisht se cfare nuance do te zgjidhni ju.

Lejon qe ngjyra e deshiruar te merret ne menyre te sigurte dhe praktike. Gjithashtu kjo boje per floket eshte e pershtatshme per lekuren delikate.

bojra per floket bli online dyqan taxiBOJRA PER FLOKET | BOJE FLOKESH

Proteinat dhe vaji i lirit krijojne nje tretesire natyrale. E cila mbron floket duke i dhene atyre butesi, elasticitet dhe shkelqim.

Aksioni qe do te ndermerret ndaj flokeve tuaj me kete ngjyrues per floke do te ushqeje, rris dhe hidratoje floket tuaj.

Noah nga Pure Brands u themelua në 2006 pranë Venecias, Itali, me qëllimin për të përmbushur një kërkesë globale për produkte natyrore të jashtëzakonshme dhe efektive të flokëve. Flokët e tuaj do të marrin nje pamje natyrale të bukur.

Duke e perdorur per nje kohe te gjate kete produkt e të shihni rezultatet qe ju jep do te jeni teper te kenaqur.

Secili dhe çdo përbërës që shkon në një shampo, kondicioner, stil ose ngjyrë të Noe Botanicals zgjidhet me kujdes nga burimet më të mira organike të çertifikuara, pastaj distilohet dhe rafinohet duke përdorur teknika të provuara, nxjerrëse shekujsh. Noe ka të bëjë me harmoninë për ju dhe harmoninë për mjedisin. Boje flokesh.

Dallimi midis flokëve të mirë dhe flokëve të këqij mund të jetë aq i thjeshtë sa shampoja që po përdorni. Përfshihuni me flokë të bukur në mënyrën natyrale sot.

Shampo pastruese me një veprim të rivendosur për lëkurën e kokës që ka tendencë të zbokthit. Baza e saj e larjes, e bërë me përbërës me origjinë bimore, është e butë dhe e respektueshme për flokët dhe lëkurën e kokës. Përmban ekstrakt të çajit jeshil dhe borzilok, përbërës që kanë veprime antioksiduese dhe pastruese dermo.

DESHIRONI BOJE FLOKESH CILESORE ? NE SJELLIM NOAH PER JU

Ato i japin gjallëri dhe energji flokëve. Falë një derivati ​​të veçantë të acidit Undecylenic, ai pastron lëkurën e kokës. A doni flokë të fortë, të shëndetshëm dhe pa zbokth?

Noe e kupton që vendi për të filluar është me lëkurën e kokës. Prandaj kjo shampo pastruese e flokëve është e pasuruar me një sërë ekstrakte natyrore bimore dhe vajra esencialë për të pastruar dhe pastruar lëkurën në lëkurën tuaj të kokës dhe për të trajtuar gjëndrat e flokëve.

Ndërsa në të njëjtën kohë synoni fijet individuale të flokëve për t’ju dhënë një shkëlqim volumizues. Respektoni flokët tuaj. Shampoja jonë natyrale e vajit kombinon përbërës organikë dhe të zgjedhur me dorë që janë krijuar për të punuar së bashku në sinergji për t’ju dhënë shampon më të mirë të mundshme për trajtimin e zbokthit, lëkurave (lëkurës së lëkurës) dhe kushteve të tjera të kokës si psoriaza dhe ekzema.

BOJE BIO PER FLOKE PLOT SHKELQIM

Pa silikone, paraben, vajra minerale, Dea dhe SLS. Lehtë për t’u përdorur ne flokë të lagur.

Përhapni një sasi të vogël të shamponit me vaj esencial midis duarve dhe masazhojeni në mënyrë të barabartë mbi lëkurën e kokës dhe deri në fund të flokëve. Shpëlarje me pas. Përsëriteni nëse dëshironi.

Ekstrakti i çajit jeshil është një anti-inflamator i fuqishëm dhe një burim i mirë i polifenoleve. Përfshirë EGCG në armë çudibërëse), si dhe vitaminë C dhe vitaminë E.

Të cilat janë treguar të stimulojnë rritjen e flokëve, të gjitha duke zbutur flokët. Shëroni të çarat. Proteina e grurit të hidrolizuar trashet dhe shton vëllim në flokë të imët, të thatë ose të dëmtuar. Për shkak se kjo molekulë mrekulli është e vogël në madhësi.

Ajo depërton lehtësisht dhe lidhet në fijet individuale të flokëve, duke ndihmuar në mbajtjen e flokëve elastike dhe të lëmuar duke ngadalësuar shpejtësinë e humbjes së lagështisë.

Rigjenerimi i flokëve me vaj Hazel shtrigash ndihmon në lehtësimin e simptomave të kushteve të kokës, të tilla si kruarje, psoriazë, ekzemë dhe zbokth. Mund të ndihmojë gjithashtu në stabilizimin e një skalpi të yndyrshëm pa hequr lagështirën. Dhe gjithashtu ka përfitimin e shtuar duke ndihmuar folikulat e flokëve të ankorohen më fort në lëkurën e kokës, duke zvogëluar humbjen e flokëve.

PER FLOKE TE BUKUR DHE TE SHENDETSHEMboje flokesh blerje online dyqan taxi

Boje flokesh e cila nuk përmban ndonjë Silikonet. parabene. Vajra minerale Dea dhe SLS Shampo Shampo pastruese me çaj jeshil dhe borzilok SHAMPOO PASTRUES kombinon çajin jeshil dhe borzilokun për t’i dhënë flokëve gjallëri dhe energji të re.

Përmban një derivat të acidit undecylenic për të eleminuar ndjesinë e kruajtjes. Vaji esencial i borzilokut është përdorur për shekuj me radhë për të rritur rritjen e flokëve. Duke nxitur qarkullimin në lëkurën e kokës. Boje flokesh e shendetshme.

Ai gjithashtu ka përfitimin e shtuar të pastrimit në mënyrë efektive të flokëve me vaj. Ndërsa në të njëjtën kohë fut lagështirën në fijet e flokëve të thata dhe të brishtë.

Vaji esencial Patchouli është një trajtim i shkëlqyeshëm për lëkurën e ndjeshme. Duke kontribuar në shëndetin dhe mirëqenien e kokës. I quajtur ar i lëngshëm në kohërat antike.

Vaji i patchouli është natyral dhe mund të zvogëlojë ashpërsinë dhe simptomat e shumë sëmundjeve të kokës. Të ndihmojë në shërimin e plagëve dhe të ulë irritimin e lëkurës.

Acidi Undecylenic rrjedh nga bima e vajit të ricinit. Eshte një agjent i fuqishëm dhe përdoret për të trajtuar klinikisht kushtet e lëkurës dhe kokës dhe ndihmon në zvogëlimin e kruajtjes dhe

 


Blerje online te sigurta | Bojra per floket ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Boje per Floket

Hair Colors

Black 1.0, Blond 7.0, Brown 4.0, Brown 4.06, Dark Blond 6.0, Dark Brown 3.0, Dark Brown Red 6.66, Golden Blond 7.3, Golden Light Brown 5.3, Light Blond 8.0, Light Brown 5.0, Very light blond 9.0

Be the first to review “Boje Flokesh me Proteina dhe Vaj Liri | NOAH | Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boje flokesh noah bojra per floket bio

Boje Flokesh me Proteina dhe Vaj Liri | NOAH | Shitje Online