Blender elektrik kuzhine Bosch BSI 009

2,900 L

Ka stok

Blender elektrik ushqimesh me tehe te mprehta celike dhe ene qelqi transparente me kapacitet 2 litra per te pare perzierjen ushqimore.

KODI: f-09876552 Kategori: ,

BLENDER ELEKTRIK KUZHINE BOSCH

Blender elektrik kuzhine Bosch BSI-009 me cilesi te larte dhe dizajn prktik per kuzhinen tuaj.

Tehet prej celiku inoks dhe motorri i tij shume i fuqishem e bejne nder modelet me te mira te grireseve te ushqimit.

Praktik dhe i shpejte, me kapacitet 2 litra grin dhe copeton copat e frutave, perimeve apo mishit ne pak caste. Me ene qelqi transparente per te nese masa eshte gati.

Me baze qe nuk rreshket gjate perdorimit dhe zhurme te ulet motorrike, do te krijoni lehte masen ushqimore qe ju nevojitet ne gatimet tuaja.

Specifika

  • Materiali: celik inoks dhe plastike cilesore
  • Materiali i tehut: çelik inox
  • Fuqia: 750 vat
  • Kapaciteti: 2 litra
  • Shpejtesi: 2 menyra

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender elektrik kuzhine Bosch BSI 009”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender elektrik bosch shitje online ne dyqan taxi

Blender elektrik kuzhine Bosch BSI 009