Set thikash kuzhine me mbajtese druri | Kitchen knife

3,490 L

Ka stok

KODI: L-2120228 Kategori: ,

SET THIKASH KUZHINE ME MBAJTESE DRURI | KITCHEN KNIFE

Set thikash kuzhine prej celik inoksi me dizajn modern, perfekte per cdo kuzhine.

Doreza eshte bere prej gome sintetike jo rreshqitese, e lehte per tu kapur dhe e sigurt ne perdorim.

Me dizajn ergonomik siguron kapje te sigurt dhe prakticitet ne perdorim per te prere frutat, perimet, buken , mishin dhe produkte te tjera ushqimore.

Mbajtesja e thikave eshte higjenike dhe mundeson organizimin e tyre pas perdorimit te perditshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Set Thikash

Ngjyra

Be the first to review “Set thikash kuzhine me mbajtese druri | Kitchen knife”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set thikash kuzhine ne shitje online ne dyqan taxi

Set thikash kuzhine me mbajtese druri | Kitchen knife