Set me thika profesionale Zepter | 6 Cope

1,590 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Set thikash prej celiku. Perfekte per cdo kuzhine. Seti perfshine 4 thika te mprehta, nje pale gershere kuzhine per te prere ushqime te ndryshme dhe nje aksesor per te qeruar perimet apo fruta te stines. Teh i mprehte

KODI: 1701202002 Kategorite ,

SET ME THIKA PROFESIONALE ZEPTER | 6 COPE

Set me thika profesionale Zepter | 6 cope

Set thikash prej celiku. Perfekte per cdo kuzhine. Seti perfshine 4 thika te mprehta, nje pale gershere kuzhine per te prere ushqime te ndryshme dhe nje aksesor per te qeruar perimet apo fruta te stines. Teh i mprehte me ane te cilit jo vetem do te prisni por dhe mund te modeloni ushqiet tuaja. Doreze ergonometrike e cila pershtatet me se miri me formene  dores tuaj. Eshte e qendrueshme dhe lehtesisht e komandueshme.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Set Thikash

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

set me thika profesioanle zepter

Set me thika profesionale Zepter | 6 Cope

WhatsApp chat