Super Blender elektrik 1.5litra | Blender UK-21

4,490 L5,490 L (-18%)

Ka stok

Blender elektrik me ene xhami me fuqi 1000 W, per te pergatitur milkshake, smoothie, salca, kremra dhe shume me teper. Tehe celiku inoksi me performance te larte te afte per te grire edhe ushqimet me te veshtira.

BLENDER ELEKTRIK 1.5 LITRA UAKEEN Germany

Blender elektrik me ene BPA free me kapacitet 1.5 litra, me te cilin mund te pergatisni pijen e preferuar ne vetem pak caste.

Kupa eshte rezistente dhe 4 tehet prej celiku inoks, te kombinuara me shpejtesite e disponueshme, jane ideale per perzierjen e perberesve te ndryshem.

Prisni frutat ne copa dhe futini ne enen e qelqit, perzieni me shpejtesi maksimale per te marre ne pak caste nje pije te shendetshme dhe perfekte per te integruar mineralet dhe vitaminat. Shtoni pak qumesht ose akullore per nje milkshake me shije.

Karakteristika

  • Fuqia 1200 Watt
  • Kapaciteti 1,5L
  • Kupe BPA Free
  • 4 tehe çelik inox
  • Kupe e vogel ekstra per grirje te imeta

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Fuqia Watt

1000watt

Be the first to review “Super Blender elektrik 1.5litra | Blender UK-21”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser profesional 1.5 litra shitje online ne dyqan taxi

Super Blender elektrik 1.5litra | Blender UK-21

4,490 L5,490 L (-18%)

Shto ne Shporte