Black Mask | Maske e Zeze per Fytyren | Largon pikat e zeza

990 L

Ka stok

-Përdorimi për pastrim fytyre nga ndotesit ambjental.
-Ndihmon me linjat e shkëlqyera te fytyres.
-Njerëzit të prirur ndaj poreve të mëdha të zeza dhe te yndyrshme.
-Për ata me lëkurë të thatë ose me vaj të fortë.

BLACK FACE MASK | MASK PER FYTYREN

Black Face Mask | Maske e Zeze per fytyren

Maska e fytyrës kap papastërtitë, vajin dhe grimin e thellë, pikat e zeza duke tërhequr 100–200 herë peshën e saj në papastërti për të mos bllokuar poret dhe për të ribalancuar lëkurën tuaj. Maska vepron si një magnet, duke tërhequr papastërtitë dhe vajin e tepërt nga poret, kështu që lëkura duket më e butë dhe më e qartë dhe poret shfaqen më të vogla. Ju do te keni nje fytyre te paster, te bute dhe do te ndiheni shume me mire.

MASKA PER FYTYRE TE THATE DHE TE YNDYRSHME

Perdorimi

-Avulloni fytyrën duke përdorur një peshqir të ngrohtë dhe të lagur Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thahen -Aplikoni kete maskë në të gjithë fytyren tuaj, veçanërisht ne zonen rreth hundës, mjekrës dhe ballit aty ku ka me teper prirje per t’u grumbulluar papasterti.
-Lëreni për 30 minuta, ose më gjatë derisa maska të kete tharjen e duhur plotësisht.
-Largojeni, dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët.
-Përsëriteni 1-2 herë në javë per rezultate efektive.

Black Mask | Maske e Zeze per Fytyren

 

Perberja: Uji, Alchol, Kolagjeni i Hidrolizuar, Qymyr druri, Propilen Glykol, Acrylates, Ndër-Polimer, Fenoksiethanol, Metilparaben Triethanolamine, Aromë, Butylcarbamate.

E Pershtatshme per :black mask bli online ne dyqan taxi
-Përdorimi për pastrim fytyre nga ndotesit ambjental.
-Ndihmon me linjat e shkëlqyera te fytyres.
-Njerëzit të prirur ndaj poreve të mëdha të zeza dhe te yndyrshme.
-Për ata me lëkurë të thatë ose me vaj të fortë.


Blerje me Vetbesim Online Vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Maske Fytyre

Be the first to review “Black Mask | Maske e Zeze per Fytyren | Largon pikat e zeza”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

black mask bli online ne dyqan taxi

Black Mask | Maske e Zeze per Fytyren | Largon pikat e zeza