Biciklete sportive Xstyle 18 inch ne shitje online

8,900 L12,000 L (-26%)

Ka stok

  • Biciklete sportive Xstyle
  • Me permasa 18 inch
  • Lartesi e rregullueshme e gjatesise
  • E disponueshme ne disa ngjyra
KODI: Q-6213103 Kategori: ,

BICIKLETE SPORTIVE XSTYLE 18 INCH

Sedilje e rehatshme sfungjeri dhe goma te trasha per thithjen e goditjeve.

Bicikleta ka ndertim ergonomik me kornize metalike 17 inch qe eshte jashtezakonisht e forte dhe me peshe te lehte.

Lartesi e rregullueshme e shales dhe timonit per tiu pershtatur me se miri gjatesise suaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Be the first to review “Biciklete sportive Xstyle 18 inch ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete xstyle 18 inch ne shitje online dyqan taxi

Biciklete sportive Xstyle 18 inch ne shitje online

8,900 L12,000 L (-26%)

Shto ne Shporte