Becoming ( Te behesh)- Michelle Obama

1,800 L

Ka stok

Nje nga grate me te pelqyera dhe me te fuqishme te botes, ka shume per te rrefyer, ish-Zonja e pare e ShBA.

Michelle Obama nis librin e saj te shumepritur me rrefime per deshirat e thjeshta te femijerise deri te kohes se sotme.

BECOMING (TE BEHESH)

Michelle Obama per here te pare ne kete liber tregon me detaje ngjarje nga jeta e saj.

Ajo pershkruan fillimet e marteses, veshtiresite per te gjetur nje ekuiliber mes karrieres, familjes dhe politikes.

Na zbulon debatet e tyre lidhur me mundesine per te konkuruar per presidencen e Shteteve te Bashkuara.

Rrefen per popullaritetin qe perjetuan dhe per kritikat qe moren pergjate fushates elektorale dhe per ngjarje e tjera.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e mdhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Becoming ( Te behesh)- Michelle Obama”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

becoming libra ne shitje ne dyqan taxi

Becoming ( Te behesh)- Michelle Obama