Batanije Elektrike Teke | Electric Single Blanket

2,990 L

Ka stok

Karakteristika

-Material shume i bute.
-Shume e ngrohte dhe ajroset lehtesisht.
-Teper e lehte per t’u perdorur.
-Pult kontrolli per nxehtesine.
-Shumellojshmeri perdorimi ne krevat, divan si jorgan

ELECTRIC BLANKET | BATANIJE ELEKTRIKE TEKE

Batanije Elektrike Teke me ngrohje | Electric Blanket

Nese jeni duke kerkuar nje menyre ngrohje te krevatit tuaj me temperaturen qe ju deshironi, ne ju ndihmojme me ane te kesaj batanije shtepiake elektrike. Ju mjaft lehtesisht mund te rregulloni temperaturen e saj deri sa te merrni nxehtesine qe ju nevojitet.

Nje batanije komode e cila do t’iu ndihmoje te pushoni naten. Ofron ngrohje te persosur per nevojat tuaja. Material i cili do t’iu mbaj ngrohte dhe komfort per nje gjume te mrekullueshem. Dhe pas perdorimit per nje kohe te gjate materiali i saj do te jete i bute sikur te jete hera e pare qe e perdorni.Projektuar per te qene e qendrushme dhe e sigurte per perdorim.

Batanije elektriketeke me ngrohje me shtresa inovative te rehtashme te mbushura me tegela. Shtojini ngrohtesi diteve tuaja ne kete stine te ftohte. Mund ta perdorni ne krevat ne dhomen e gjumit, ne divan si nje jorgan nderkohe qe shijoni filmin e preferuar ne televizor spo nje gote te ngrohte kafe me familjaret tuaj.
Ofron sigurine e perdorimit dhe komoditetin e kursimit te energjise gjate kohes qe realizon funksionin e saj.

Batanije elektrike me ngrohje teke

batanije elektrike me ngrohje teke electric blanket

Karakteristika

-Material shume i bute.
-Shume e ngrohte dhe ajroset lehtesisht.
-Teper e lehte per t’u perdorur.
-Pult kontrolli per nxehtesine.
-Shumellojshmeri perdorimi ne krevat, divan si jorgan.

Kjo batanije me korrent do t’iu ofroje butesi dhe ngrohtesi per te perballuar netet e ftohtat te dimrit.

Dimensionet: 1800mm*1500mm


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Be the first to review “Batanije Elektrike Teke | Electric Single Blanket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Batanije elektrike teke me ngrohje

Batanije Elektrike Teke | Electric Single Blanket