Bastun per pleq te Moshuar | Shkop per moshen e trete

1,790 L2,990 L (-40%)

Ka stok

  • Nje mbajtese e qendrueshme
  • Bastun i gjate nga 86-97cm.
  • Suporton deri ne 160 kg
  • Me drite led te integruar
  • Paloset dhe mund te futet ne cante
KODI: 6923450640159 KATEGORIA: Etiketime: ,

BASTUN PER PLEQ TE MOSHUAR ME DRITE

Bastun per pleq, nje shkop mbajtes me palosje dge drite led per naten qe perdoret nga te moshuar ose persona qe kane veshtiresi me ecjen | Bli tani Dyqan Taxi ONLINE SHOP

Bastun per pleq i cili mbeshtet deri ne 160kg dhe eshte i ndertuar ne nje SOS Alarm. I rregullueshem ne 5 nivele lartesie nga 86-97 cm. Peshon me pak se 2 kg. Levizni kudo dhe ne territoret me sfiduese me besim.

Eshte teper i lehte per t’u perdorur dhe perfshine nje drite e cila ju ndihmon te gjeni rrugen tuaj. Baza e tij e trefishte eshte e krijuar per t’ju dhene stabilitet dhe nje hap me natyral kudo qe ju shkoni. Ideal per ecjet naten

BASTUN PER TE MOSHUAR

bastun per te moshuar per pleq shkop

Tani kemi lirine te shkoni, kudo ne cdo siperfaqe me kete Bastun Per Pleq !

Nuk ka me rreshqitje si me shkopat mbajtes te zakonshem. Baza e trefishte qe ai suporton nuk e lejon ate te rreshqase apo te shkeputet lehtesisht. Perdoreni ne shpatet e rreshqitshme, ne terren shkembor me gure dhe kodrat me bar. Kudo qe do te ecni do te jeni te sigurte me bastunin Twin Grip Cane .

BASTUN PER PLEQ TWIN GRIP CANE

Ekskluzive ne Dyqan Taxi ne cmimin me te mire | Cilesia e pare

Me nje vecori qe ju lejon ta vendosni ne canten e udhetimit dhe ju mund ta merrni me vete kudo dhe kur udhetoni. Nuk zen shume vend dhe sigurisht qe do t’ju nevojitet. Do te jete ndihmesi juaj personal ne te gjitha momentet
Me drite LED e cila nuk ju lejon te pengoheni me, dhe ju ndricon rrugen ne erresire.

Led Teper ekonomike. Nuk konsumojne shume. Nje aksesor shume i nevojshem per gjysherit dhe gjyshet tona. Ky Bastun është për të gjithë personat e moshës së tretë.

SHKOP PER PLEQ QE PALOSET DHE ME DRITE

Sapo ta perdorni nuk do deshironi te jetoni me pa te 

  • Bastun per pleq te moshuar i qendrueshem.
  • I gjate nga 86-97cm.
  • Shkop mbajtes per te moshuar i cili suporton deri ne 160kg peshe.

Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi ONLINE SHOP

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Bastun per pleq te Moshuar | Shkop per moshen e trete”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bastun per pleq shkop mbajtes per te moshuar

Bastun per pleq te Moshuar | Shkop per moshen e trete

1,790 L2,990 L (-40%)

Shto ne Shporte