Flash per telefonin | Mini flash Kamera

890 L

Ka stok

Flash per telefonin mund te perdoret edhe si nje elektrik dore i thjeshte .

KODI: flash-per-telefonin Kategori: , Etiketime: , ,

MINI FLASH KAMERA

Flash per telefonin | Mini flash Kamera | Flash Camera – Porosi online ne Dyqan Taxi

Nje pajisje e re me cilesi te larte .

Mini flash kamera per telefonin bli porosit online dyqan taxi

Eshte nje mini flash kamera me drite e dizajnuar per telefonat celulare, I ndertuar me 16 llamba me drita te forta LED . Ju lejon te merrni pamje te shkelqyera dhe me cilesi te larte ne telefonin tuaj . Sidomos per fotografite me ndricimin e duhur . Kjo e ben ate aksesorin ideal per selfie . E lehte per tu vendosur dhe pershtatet lehte me cdo lloj telefoni . Me bateri te integruar (200 MAH) .
Flash per telefonin mund te perdoret edhe si nje elektrik dore i thjeshte .

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

FlashDisk

Be the first to review “Flash per telefonin | Mini flash Kamera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flash kamera per telefonin mini flesh camera dyqna taxi online porosi

Flash per telefonin | Mini flash Kamera