Arush Winnie Pooh Teddy Bear loder per femije

990 L

Ka stok

KODI: Q-987693030 Kategori: ,

ARUSH WINNIE POOH TEDDY BEAR

Arush Winnie Pooh me veshjen e tij karakteristike eshte dhurata ideale per vogelushet tuaj.

Bere nga material i bute, jo toksik dhe shume rezistent fale qepjes cilesore.

Super i bute ne prekje ky arush do te jete shoqeruesi i persosur gjate nates dhe gjumit te femijeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Arush, Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Arush Winnie Pooh Teddy Bear loder per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

winnie pooh teddy bear bli online ne dyqan taxi

Arush Winnie Pooh Teddy Bear loder per femije