Loder pellushi Arush Winnie the Pooh

1,200 L

Ka stok

KODI: Q-98769999 Kategori: ,

LODER PELLUSHI WINNIE THE POOH

Loder pellushi e bute me personazhin e preferuar te filmave vizatimor Winnie the Pooh.

Pamje terhese me peshe te lehte, eshte dhurata ideale per djem dhe vajza. Ne saje te materialit te jep ndjesine e rehatise dhe butesise kur e prek.

Me nje madhesi mesatare rreth 25 cm me te cilin mund te luajne femijet tuaj apo ta mbajne prane edhe kur flene gjume.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Loder pellushi Arush Winnie the Pooh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder pellushi winnie pooh bli online ne dyqan taxi

Loder pellushi Arush Winnie the Pooh