Arush pellushi ne ngjyre te bardhe shitje online

2,500 L

Ka stok

KODI: Q-9876939001 Kategori: ,

ARUSH PELLUSHI NE NGJYRE TE BARDHE

Arush pellushi ne ngjyre te bardhe me veshje terheqese.

Dhurata ideale per grupmosha te ndryshme fale dizajnit te tij.

Material i bute perberes i sigurt per femijet dhe rezistent per perdorim afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Arush

Ngjyra

Be the first to review “Arush pellushi ne ngjyre te bardhe shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

arush pellush loder ngjyre e bardhe shitje online ne dyqan taxi

Arush pellushi ne ngjyre te bardhe shitje online