Arush loder prej pellushi me fjongo

2,500 L

Ka stok

KODI: Q-9876933 Kategori: ,

ARUSH LODER PREJ PELLUSHI

Arush loder prej pellushi dhurata perfekte per te dashurit e zemres ne kete sezon.
Fale pamjes se tyre te vecante do te behen edhe te preferuaret e femijeve ne dhomen e tyre te gjumit.

Pastrohet lehtesisht, i perbere me material poliester teper te bute dhe antialergjik.

E perkryer si dhurate per Krishtlindje, diten e Shen Valentinit, ditelindje, baby shower,  apo ndonje feste tjeter per te dashurit tuaj.

I disponueshem ne ngjyre bezhe, roze dhe te kuqe.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Arush

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Arush loder prej pellushi me fjongo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

arush pellushi loder bli online ne dyqan taxi

Arush loder prej pellushi me fjongo