Aparat Tensioni | Mates Elektronik I Presionit te gjakut

3,990 L5,900 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

– Ekran dixhital
– 4 bateri 1.5V AA
– Tensioni 100-240V
– Frekuenca 50/60Hz
– Fuqia 8W

KODI: aparat-tensioni-belsk Kategorite , ETIKETIME: , ,

APARAT TENSIONI ELEKTRONIK I ZEMRES

Aparat Tensioni | Aparat Mates Elektronik | Tensioni i Larte | Ulet | Zemres | Normal ne Shtatezani |

Aparat Mates per tensionin i cili ben nje monitorim te thjeshte | te shpejte | te sigurt te presionit te gjakut.
Aparati i tensionit | Ju ndihmon te masni dhe kontrolloni tensionin ne cdo kohe.
Shume praktik dhe i thjeshte ne perdorim dhe mund te merret me vete kudo.
Me butona dhe ekran te madh.
Gjithashtu ju mund te masni dhe rrahjet e zemres dhe pulsin.

Aparat Tensioni per te monitoruar cdo moment

Aparat Tensioni te gjakut dhe pulsin e zemres shmang Riskun e infarktit

Tensioni i larte i gjakut eshte dicka e cila nuk mund te ndjehet apo shikohet.
E vetmja menyre per te mesuar ate eshte duke e matur.
Kur masni tensionin tek doktori rezultatet bazohen ne varesi te pozicionit, ushtrimeve, dietes ushqimore, emocioneve dhe cilesise se gjumit.
Duke monitoruar tensionin | Tensioni ne shtepi | Eshte me te vertete e dobishme | Do te keni nje informacion te sakte.
Mund ti ruani matjet dhe te krijoni nje ide se cfare ju shqeteson dhe nga duhet te ruheni per te patur nje tension sa me brenda normave

Tensioni i larte i gjakut ose ndryshe VRASESI I QETE

Duke marr ne konsiderate qe Tensioni i larte i gjakut  eshte nje faktor i rendesishem per semundjet kardiovaskulare dhe te mushkrive
Ky aparat tensioni | Eshte i domosdoshem per te gjithe ata individe qe duan te tregohen te kujdesshem per shendetin |
Eshte portativ, Ju mund ta merrni me vete kudo
Pervec matjes se Presionit te gjakut mat edhe Rrahjet e zemres

TENSIONI I LARTE DHE I ULET | SA DUHET TE JETE TENSIONI NORMAL

aparat tensioni mates i tensionit te zemres te ulet i larte i ulet sa duhet te jete tensioni normal

APARAT TENSIONI ELEKTRONIK | Dyqan Taxi

Si të perdorni kete aparat 

Eshte shume i thjeshte ne perdorim | Thjeshte vendosni rripin rreth krahut tuaj te majte dhe shtypni butonin.
Fale butonave dhe Ekranit te madh Ju do të lexoni rezultatin e matjes fare lehte
Pershtatet per cdo individ | Fale diametrit te krahut i cili ofron lirshmeri ne perdorim |

Kontrolli i presionit te larte te gjakut dhe i disa faktoreve te tjere eshte Rruga baze per te parandaluar nje
Goditje atak ne zemer | Tensioni i larte i Zemres
Zbulimi i hershem eshte celsi kryesor ne parandalimin te gjithave semundjeve
Keshtu te gjithe te rriturit duhet te masin tensionin ne menyre te rregullt.
Nje pajisje qe nuk duhet te mungoje nga shtepia juaj
Te gjithe ata persona qe kane hipertension duhet te marrin ne konsiderate perdorimin e aparatit te tensionit por dhe grupe te tjera.

DUHET TE KENI KUJDES GJITHMONE ME KONTROLLIN E TENSIONIT

Konsultohuni me mjekun për të parë nëse keni tensionin e lartë | Tensioni i gjakut mund të jetë pasojë i shumë cregullimeve të tjera apo probleme në zemër  | Është një shenjë që nuk duhet të neglizhohet dhe të kontrollohet dhe në mjek specialist.

APARAT TENSIONI ELEKTRONIK | DIXHITAL

– Aparat Tensioni kane nevoje te gjithe personat te cilet marrin ilace per tensionin Per te monitoruar ne menyre te rregullt dhe per te marr dozen e tyre te duhur te ilacit.
– Personat me diabet te tipit 2 ose semundje mushkrish
– Grate Shtatezena | Te cilat kane luhatje te tensionit gjatë shtatzanisë | Tensioni Normal ne Shtatezani

Aparat Tensioni | Elektronik | Matese Tensioni i zemres

Specifikat

– Ekran dixhital
– 4 bateri | 1.5V AA
– Aparat Tensioni | 100-240V
– Frekuence | 50/60Hz
– Aparat per Tension me | Fuqi 8W

Funksionet Kryesore te matesit te tensionit

Funksionon me bateri | Nuk është aparat manual
Me dizajn teper praktik | Te thjeshte
Lehtesi perdorimi
Perbehet nga materiale te cilesise se larte .
Aparate tensioni në gjak për monitorim më të mirë të gjëndjes suaj shëndetësore.

Qendroni te informuar dhe paraprijini te gjitha problemeve qe vijne si pasoje e Tensionit te Larte
Tashme ka nje zgjidhje automatike dhe shume te thjeshte
Aparat Tensioni Mates Dixhital Automatik | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Aparat Tensioni

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Elidon Kote

    Porosia erdhi pas 2 ditesh pak me shpejt sikur te vinte . Gjithsesi jeni OK
    Aparati shume i mire duket
    flm

Aparat tensioni aparate mates tension dyqan taxi online porosi blerje online tensioni i larte te meshkujt

Aparat Tensioni | Mates Elektronik I Presionit te gjakut

3,990 L5,900 L

Shto ne Shporte
WhatsApp chat