Fashe mbrojtese kembesh per tendosjen e muskujve

590 L

Ka stok

KODI: s-988808 Kategori: ,

FASHE MBROJTESE KEMBESH

Fashe mbrojtese kembesh e dobishme ne lehtesimin e dhimbjeve nga artriti ose lendimet e gishtave apo tendosjes se muskujve.

Ruan forcen e tij te larte ne terheqje duke i dhene aftesi mbeshtetese per nyjet e demtuara.

Bere nga pelhure elastike e bute perdoret per ndrydhjet dhe sforcimet e muskujve. Pelhura poroze me ajrosje e menyre qe lekura mos te krijoje djersitje.

Perdoret per te mbrojtur cdo pjese te trupit, i pershtatshem per kycin e kembcs, kycet e dores, gishtat e dores, kembet, berrylat dhe gjunjet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Fashe

Ngjyra

Be the first to review “Fashe mbrojtese kembesh per tendosjen e muskujve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fashe mbrojtese per kembe shitje online ne dyqan taxi

Fashe mbrojtese kembesh per tendosjen e muskujve