Aparat Tensioni Automatik | Blood Pressure Monitor

2,490 L

Gjendje

Specifikat Teknike 
Modeli: BP-201M
Ekran LCD
Memorja:  120 Regjistrime
Pesha: 117g
Funksionimi automatik me nje prekje eshte i lehte dhe i pershtatshem per perdorim nga te gjitha moshat.
KODI: aparat-tensioni-b-201m KATEGORIA:

APARAT TENSIONI AUTOMATIK BP-201M

Aparat Tensioni Automatik | Blood Pressure Monitor BP-201M

Aparat tensioni dixhital i cili mundeson nje matje klinike te sakte te garantuar te presionit te gjakut me saktesi. Ekrani dixhital LCD mund te lexoje shpejt rezultatet sistolike,diastolike dhe pulsin te shfaqura njekohesisht ne ekran. Memorizim i 120 matjeve eshte nje opsion i shkelqyer per te kontrolluar vazhdimisht situaten tuaj shendetesore. Ju gjithashtu mund ti fshini keto memorizime nese nuk e shihni te nevojshme qe ti mbani te regjistruara.

Mund ta kaloni ne modalitetin e kursimit te energjise dhe zgjasni ne kete menyre jetegjatesine e baterise suaj.
Funksionimi automatik me nje prekje eshte i lehte dhe i pershtatshem per perdorim nga te gjitha moshat. Nderkohe dizajni i saj i levizshem eshte i persosur per udhetime.
Specifikat Teknike 
Modeli: BP-201M
Ekran LCD
Memorja:  120 Regjistrime
Pesha: 117g


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Aparat Tensioni

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Aparat Tensioni Automatik Blood pressure monitor

Aparat Tensioni Automatik | Blood Pressure Monitor

WhatsApp chat