Matcha ne forme kapsule | Dyqan Taxi

1,290 L

Ka stok

  • Caj matcha lufton qelizat kancerogjene
  • Parandalon plakjen
  • Forcon imunitetin
  • Ndihmon ne dobesim
  • Detoksifikon trupin
KODI: b2201347 Kategori: ,

KAPSULA MATCHA FORCON IMUNITETIN

Kapsulat  matcha eshte nje kompleks vitaminash i cili ndikon ne menyre te drejtperdrejte ne imunitet duke shkaterruar qelizat kancerogjene, duke detoksifikuar trupin dhe duke shkrire qelizat yndyrore.

Luan nje rol te rendesishem dhe ne sistemin nervor duke aktivizuar dhe sitimuluar proceset e te menduarit.

KAPSULA MATCHA NGADALSON PLAKJEN

Tabletat matcha ne vetvete permbajne antioksidante dhe antibiotike qe ndihmojne ne ngadalsimin e procesit te plakjes.

Do tju jap energji , fuqi dhe pamjen e deshiruar.

KAPSULA MATCHA NDIHMON NE HUMBJEN E PESHES

Konsumi i vazhdueshem i kapsulave ndihmon ne djegjen e yndyrnave dhe humbjen e kalorive kjo do te thote se mund te arrini peshen e deshiruar ne pak kohe.

PERDORIMI

Paketimi perfshin 30 kapsula te cilat duhet te konsumohen 2 here ne dite 15 minuta para konsumit te ushqimit.

Mos prit me gjate beja vetes dhurate dhe trupi yt do te te falenderoj.

Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe e blerjeve online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Matcha ne forme kapsule | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kapsula matcha kuti me 30 tableta

Matcha ne forme kapsule | Dyqan Taxi