Matcha Tea per dobesim dhe energji | Dyqan Taxi

1,190 L

Ka stok

  • Dobesim
  • Perqendrim
  • Energji
  • Nxit metabolizmin
KODI: b2201345 Kategori: ,

CAJ MATCHA PER DOBESIM

Caj Matcha eshte nje superpije me antioksidante me origjine nga Lindja e larget dhe qe perdoret deri ne ditet e sotme.

Caj jeshil matcha nxit metabolizmin dhe ndihmon ne djegien e yndyrnave.

Ka shije dhe arome te mrekullueshme, kutia vjen me 20 paketa nga 10 gr.

 

MATCHA PER ENERGJI DHE PERQENDRIMIN

Caj matcha ka nivel kafeine te koncentruar e cila nxit perqendrimin dhe energjine.

Nuk ndikon ne hipertension dhe nervozizem.

Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Matcha Tea per dobesim dhe energji | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

caj jeshil matcha per dobesim me paketa

Matcha Tea per dobesim dhe energji | Dyqan Taxi