Kapsulat e Kopres | Integral Finocchio | Flora

2,290 L

Ka stok

Vaji esencial i kopres 100% i paster dhe natyral perftohet nga distilimi i saj. Kapsulat Integralflor me vaj te kopres jane te dobishme per permiresimin e funksionit te tretjes dhe eleminimin e gazrave te tepert.

KODI: i-8019359020753 KATEGORIA:

KAPSULAT E KOPRES | PERMIRESIM I SISTEMIT TRETES

Kapsulat e kopres Permiresojne funksionimin e sistemit tretes.

Vaji esencial i kopres 100% i paster dhe natyral perftohet nga distilimi i saj. Kapsulat Integralflor me vaj te kopres jane te dobishme per permiresimin e funksionit te tretjes dhe eleminimin e gazrave te tepert. Cdo pakete permban 30 kapsula 400mg secila.

Perdorimi: Rekomandohet te merrni 2 deri ne 3 kapsual ne dite te shoqeruara me uje, mundesisht pas ngrenies.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Suplemente

Be the first to review “Kapsulat e Kopres | Integral Finocchio | Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kapsulat e kopres

Kapsulat e Kopres | Integral Finocchio | Flora