Silikon per gishtin e kembes | Korigjues | Aparat drejtues

1,400 L

Ka stok

  • Material plastike .
  • Mund ta perdorni edhe kur vishni kepucet
  • Nuk shkakton aspak bezdisje gjate perdorimit
  • Madhesia: 132 * 45 mm .
KODI: aparat-drejtues-per-gishtin-e-kembes KATEGORIA: Etiketime: ,

SILIKON PER GISHTIN E KEMBES

Silikon Korigjues per gishtin e kembes | Aparat drejtues | Pajisje mjekesore – Porosi online ne Dyqan Taxi .

Nje produkt 100% i ri dhe cilesor . Dizajnuar per te rregulluar deformimet fleksibel te gishtit . Redukton jokomfortin ne kembe , largon tensionin dhe rrit qarkullimin . 

Korigjues te gishtave te kembes bli online porosit dyqan taxi

SILIKON PER GISHTAT E KEMBES
KORIGJUES GISHTASH

Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve kur jeni prej nje kohe te gjate duke ecur  . Nje problem shume i hasur te te gjithe.
Me kete aparat drejtues per gishtin e kembes  nuk do te keni me veshtiresi gjate ecjes .
Redukton dhimbjen dhe e shtrin gishtin ne pozicionin perfekt qe ai duhet te kete gjate ecjes .
Veshja e kepuceve me maje dhe te ngushta nuk do te jete tashme aq shume e parehatshme .
Aparat drejtues per gjishtin e kembes prej material plastike .
Mund ta perdorni edhe kur vishni kepucet pasi nuk shkakton aspak bezdisje .
Madhesia: 132 * 45 mm .

Nje aparat shume efektiv per tu dhene formen e duhur gishtave te medhenj te kembeve tuaja.

Porosit Online ne Dyqan Taxi | Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Korigjues Gishtash

Be the first to review “Silikon per gishtin e kembes | Korigjues | Aparat drejtues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

silikon per gishtin e kembes siliokon ortopedik dyqan taxi pajisje mjekesore porosi online

Silikon per gishtin e kembes | Korigjues | Aparat drejtues