Aparat saldimi dixhital JBC T245A Soldering Iron

75,000 L

Ka stok

KODI: i-00101128 Kategori: ,

APARAT SALDIMI DIXHITAL JBC T245A

Aparat saldimi dixhital JBC T245-A eshte salduesi i duhur per punet qe kerkojne fuqi dhe saktesi te larte. Distanca e shkurter ndermjet dorezes dhe majes se saldimit siguron qe saldimi te mund te behet shume sakte dhe komod me kete doreze.

Salduesi T245 eshte i perkryer si per SMD-te ashtu edhe per pune me kerkesa per fuqi te larte.

Ergonomia e tij dhe kapja nga maja ne distanca te shkurtra siguron gjithashtu rezultate dhe prakticitet me te madh.

Specifika:

  • Norma e ngrohjes 140 W
  • Fuqia nominale 75 W
  • Tension 230 V
  • Diapazoni i temperaturës °C 90–450 °C
  • Mbrojtje ESD

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Aparat saldimi dixhital JBC T245A Soldering Iron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje saldimi jbc online ne dyqan taxi

Aparat saldimi dixhital JBC T245A Soldering Iron