Avi avulli dhe pikimi BAKU BA942

10,500 L

Ka stok

KODI: i-00101123 Kategori: ,

AVI AVULLI DHE PIKIMI BA942

Avi avulli dhe pikimi mjet profesional i riparimit te pllakes ame te telefonit celular qe perdoret per bashkimin e komponenteve te vegjel elektronike ne PCB.

Dizajni ESD SAFE ofron siguri shtese per komponentet e ndjeshem.

Elementi ngrohes qeramik me cilesi te larte rrit temperaturen e hekurit me shpejtesi ne 3 sekonda.

Specifika:

  • Fuqia e daljes: 700~750 W
  • Siguresa: 8A(110V), 4A(220V)
  • Frekuenca: 50/60 Hz
  • Hekuri saldues: 50~480 ℃ / 122~896 ℉
  • Pistoleta e ajrit te nxehte: 100~450 ℃ / 212~842 ℉

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Avi avulli dhe pikimi BAKU BA942”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

avi me pikim dhe avull online ne dyqan taxi

Avi avulli dhe pikimi BAKU BA942