Aparat Degjimi per Vesh | Degjimi Aktiv

2,290 L

Ka stok

Karakteristika

-Aparat Degjimi per vesh ndihmon për të forcuar tingullin deri në 30 here, me zhurmë minimale në sfond.
-Paraqet një bateri të integruar e cila është e përshtatshme për rimbushje.
-Bateria e zëvendësuar plotësisht mund të zgjasë 8 deri ne 10 orë nën përdorim të vazhdueshëm.

ULTRA SOUND AMPLIFIER | APARAT DEGJIMI

Aparat Degjimi per Vesh | Degjimi Aktiv | Aparate Degjimi Cmimi ne Dyqan Taxi 

Aparat Degjimii cili ju ndihmon te keni nje cilesi me te larte dhe te paster degjimi te tingujve te jashtem. Transmeton dhe forcon tingullin me zhurme minimale pa krijuar shqetesime per ju dhe aspak dhimbje koke. Shumica e aparateve te degjimit shpeshhere krijojne shqetesime nervore per shkak te transmetimit te tingullit me zhurma, dizajni i tyre demton veshin tuaj dhe bie ne sy.

Kjo nuk do te ndodh me kete produkt te perbere nga materiale premium.
Aparate Degjimi per vesh eshte mjaft komfort dhe pervec se qellimit te tij kryesor, transmetimi i tingujve te paster dhe me te forcuar, ai kujdeset dhe per pamjen estetike. Eshte pothuajse i padukshem ne veshin tuaj kjo dhe fale ngjyres bezhe te hapur qe perputhet me ngjyren e lekures. Degjimi do te jete nje shqis qe do te qendroj aktiv gjate gjithe kohes dhe jo me probleme si me pare kur ndoshta ju duhej te kalonit dhe situata te sikletshme.

Aparat Degjimi per Vesh Cmimi ne Dyqan Taxi 

Aparat Degjimi per vesh Aparate Degjimi ne shitje ne dyqan taxi

Karakteristika

-Aparate Degjimi per vesh ndihmon për të forcuar tingullin deri në 30 here, me zhurmë minimale në sfond.
-Paraqet një bateri të integruar e cila është e përshtatshme për rimbushje.
-Bateria e zëvendësuar plotësisht mund të zgjasë 8 deri ne 10 orë nën përdorim të vazhdueshëm. Ju do te mund te pushoni lehtesisht.

Perdorimi

Gjithmonë vendoseni Aparat Degjimi per Vesh  në mbajtese para se ta vendosni brenda ne kuti.
Mos harroni ta fikni pajisjen kur nuk jeni duke e përdorur.
Mbajeni larg ujit ose zonave me lagështi.

Specifikimet 

Materiali: plastik
Ngjyra: Ngjyra e lëkurës (e lehtë dhe e errët në dispozicion)
Madhësia: 14.5 * 6 * 10.5cm
Numri i modelit: JZ-1088F
Sinjal për raportin e zhurmës: më pak se 28db
Lloji i prizës: SH.B.A.
Frekuenca: 100-4000Hz
Tensioni: 1.2V
Rryma e punës: Më pak se 3mA
Shtrembërimi: Më pak se 6%
Koha e karikimit: Përafërsisht 3 ore
Koha e punës: 8-10 orë


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Aparate Degjimi

Be the first to review “Aparat Degjimi per Vesh | Degjimi Aktiv”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Aparat Degjimi per Vesh aparate degjimi ne shitje

Aparat Degjimi per Vesh | Degjimi Aktiv