Pastrues per veshet | Smart Swab | Dyqan Online

990 L

Ka stok

Koka e bute, e zhveshur qe eshte projektuar per te shkuar ne distancen perfekte pa pershkuar deme. Keto cilesi bejne diferencen te ky Pastrues per veshet.

KODI: pastrues-per-veshet-smart-swab Kategori: , Etiketime: ,

Pastrues per veshet | Smart Swab | Pajisje per veshet | Porosi online ne Dyqan Taxi

Smart Swab pajisje per veshet .
Eshte menyra me e mire si te pastrojme veshet ne menyre te qete dhe te sigurte.
Thjeshte vendosni pastruesin e bute me spirale ne vesh. Shume dyll mund te krijoje siklet ose te shkaktoje infeksione. Tamponet e pambukut nuk jane  zgjidhja ideale per pastrimin e vesheve. Shpesh here ata mund te demtojne vesin . Koka e bute, e zhveshur qe eshte projektuar per te shkuar ne distancen perfekte pa pershkuar deme. Keto cilesi bejne diferencen te ky Pastrues per veshet. 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pastrues per veshet

Be the first to review “Pastrues per veshet | Smart Swab | Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues per veshet smart swab dyqan taxi online porosi pajisje

Pastrues per veshet | Smart Swab | Dyqan Online