Aparate Degjimi Per Vesh AXON K-80 | Blerje online

1,990 L2,490 L (-20%)

Ka stok

Nje buton per te ndryshuar volumin sipas deshires.

E thjeshte per tu perdorur.
E padukshme kur e vendosni ne vesh.
Eshte shume e vogel dhe e lehte
Uleni volumin ne fund para se ta vendosni.
Ngrini volumin deri sa te ndiheni ne rregull

KODI: 208065 KATEGORIA: Etiketime: ,

APARATE DEGJIMI PER VESH AXON | NE TIRANE

Aparate Degjimi Per Vesh Axon K-80 | Aparat per degjim ne Dyqan Taxi Tirane

Aparatet per degjim jane prodhim i teknologjise me bashkekohore. Dhe gjithmone jane nje hap para gjithe prodhimeve te tjera ne industrine e elektrikes. Ate e karakterizon kerkesa per miniature cilesore, konsum te ulet te energjise dhe sigurim i larte i punes shumevjeçare, te gjitha arritjet ne elektronike me se shpeshti  aplikohen per here te pare ne industrine e aparateve per dëgjim.

Me Keto Aparate Degjimi ju gjithmone do të ndiheni te qete: ne shtepi, ne darke me miqte, në një takim pune dhe ne te gjitha situatat e jetes se perditshme. Perpiluar te ofroj eksperience te pangjashme degjimi.

Aparat degjimi AXON shume cilesor per vesh

Kujtoni situatat kur jeni ne nje ambient te zhurmshem dhe partneri apo kolegu juaj nuk eshte ulur ne anen me te cilen degjoni me mire ose kur ju telefononi dhe të jeni te pavetedijshëm se çka ndodh rreth jush. Keto jane momente te cilat jane te sikletshme. Mjafton te blini aparatin tuaj te degjimit dhe atehere cdo gje do te zgjidhet menjeher.

Aparate Degjimi Axon K80

Ne qofte se ju vuani nga humbja signifikante e degjimit, kjo ka nje ndikim te madh negativ ne perditshmerine tuaj. Problemet qe mund t’ju krijohen nga humbja e degjimit jane te shumta.

Ju nuk mund te punoni, te kryeni nje bisede normale me miqte apo familjaret tuaj. Kjo gje do te marr fund menjehere pasi te filloni te perdorni aparte degjimi i cili do ju mundesoj nje degjim perfekt dhe te paster.

Eshte teper i thjeshte ne perdorim. Nuk do ju mundoj e as nuk do ju kerkoje shume kohe.

APARATE DEGJIMI | BLI ONLINE

Ky aparat i cili mundeson ze kualitativ dhe nje performance te mrekullueshme dhe ne ambientet me sfiduese te degjimit. Ato jane perpiluar me dizajn modern dhe per veshje te rehatshme. Një gamë e madhe zhurma ne vesh vijnë si pasojë e muzikës së lartë, apo e shume arsyeve te tjera.

Funksionon per te gjitha moshat

Humbje të degjimit më shumë mund të kenë edhe nga mosha | Funksionon dhe për humbjen e dëgjimit si dhe me zhurme të veshit si pasoje i dëgjimit dhe me zë të lartë apo si pasojë e një aksidenti. Ekspozimi ndaj zhurmave , aksidentet e ndryshme mund të shkaktojnë probleme te ndryshme ne degjimin tuaj.

Zhurma ne vesh dhe tensioni i larte eshte shpeshhere shkak per humbjen pjeserisht te degjimit.

Veshi i mesem dhe humbja e degjimit

Shpeshhere me kalimin e moshes degjimi nuk eshte me nga pikat me te forta nje njerzeve. Kjo ndodh shpesh dhe te shume persona. Tani ne ju japim zgjidhjen tone te menjehershme, komode, kompakte, dhe te padukshme.

Gjithashtu duhet te jeni te kujdesshem me volumin e muzikes qe degjoni pasi shpeshhere zhurmat në vesh vijne pikerisht nga ky shkak. Humbja e degjimit ndodh pikerisht nne vendin e veshit të mesëm.

Karakteristika:aparate degjimi bli online dyqan taxi
  • I padukshëm dhe i rehatshëm
  • Me kontroll te rregullueshëm te volumit.
  • Njësia kryesore Madhësia 1,9 * 1,4 * 1,6 cm.
  • Dizajn i vogël, fuqi e madhe, e lehtë për t’u perdorur.
  • Zë i lartë dhe i qartë
  • Ndjeshmëri e lartë

Aparat Degjimi Ideal per nje degjim te paster dhe pa probleme

Duhet te pozicionohen qe te pershtaten mire ne kanalin e veshit. Perndryshe do te kete zhurme reagimi deri ne momentin qe ju arrini pozicionin e duhur. Ne paketim gjeni 3 amplifikues per ves te madhesive te ndryshme. Shume aparate degjimi salaj te ndryshme.

Ju inkurajojme te provoni te tre amplifikuesit për të vendosur se cila madhesi pershtatet me mire me veshet tuaj.  Janë të projektuar me nivele te ndrysme vellimi zeri .

Ajo forcon sinjalet e toneve më të larta. Imagjinoni nje eksperience te mahnitshme degjimi duke veshur njekohesisht aparate te vegjel te degjimit.

Aparature qe permireson degjimin e tyre. Ndryshoni frekuencen dhe vellimin me nje prekje me gisht.

Aparate degjimi qe pershtaten ne mjedise te ndryshme. Merrni produktet tuaja personale te amplifikimit te zerit kudo ku shkoni dhe rritni dhe permiresoni degjimin tuaj menjehere, lehte, pa mundim.

Ju ofron rehati gjate dites me kete pajisje te vogel  e cila është edhe diskrete. Aparat Degjimi i cili pershtatet kendshem ne kanalin e veshit tuaj.

Do ju lehtesoje menjehere nga zhurma e vesheve e cila ju bezdis. Zhurmat ne vesh do te zhduken pergjithmone me kete produkt. Dhe e gjeni me cmimin me te mire ne treg vetem ne dyqan taxi.

Nje produkt i ri dhe i cilesise me te larte, ndryshme nga aparate degjimi te perdorura.

KOMOD DHE I PADUKSHEM | Kufje per degjimaparat per degjim axon bli online dyqan taxi

Aparat dëgjimi dhe përforcues i zërit i cili eshte i padukshëm dhe nuk do te mund te dallohet nga njerzit rreth jush, me cilësi të lartë. Mbi te gjitha është një aparat i padukshem, komod, e cila eshte shume e rëndësishme per ju.

Kjo vjen per shkak te permasave te tije te cilat jane super mini te vogla dhe pesha e lehtë, nuk është e lehtë për tu parë nga njerzit dhe qendron teper komod ne veshin tuaj.

Nuk do ju jape ndjesi bezdisese.Ju mund te rregulloni vëllimin në minimum ose maksimum para përdorimit, sipas deshires suaj.Gjithashtu duhet te rrisni vëllimin gradualisht për të shmangur ngritjen e papritur të zërit pasi do ju shkaktoj bezdisje.

Aparat per vesh, që është i pershtatshem dhe mund të merret kudo me vete. Aparate degjimi shume cilesore dhe te vegjel.

Aparat degdimi I përshtatshëm për të parë filma, për të shijuar teatrin nese jeni adhurues i tij, për të marrë pjesë në mbledhje ose për të degjuar mesimin ne klase,do t’ju ndihmojë të dëgjoni tingullin qartë dhe me zë të lartë.
Ju do te degjoni ne menyre perfekte, pa zhurme, ne lartesine e zerit qe ju deshironi. Dizajni i aparatit e bene ate te rehatshem dhe te padukshem.

Nje aparat degjimi shume i vogel që mund të rregulloj ditën tuaj .
Madhësia e produktit: 1.9 * 1.4 * 1.6cm

Aparat per degjim ne Dyqan Taxi | Aparat degjimi per vesh cmimi me i mire online!

DEGJIM I PASTER DHE I LARTE | APARAT PER DEGJIM

Nje mesatare perfekte mes performances dhe perballueshmerise financiare Aparat | Aparate Degjimi ne Dyqan Taxi.

Aparat Degjimi Per Vesh Axon K80 | Blej Online | Aparat degjimi axon

Nje amplifikator per degjimin, i ri dhe i cilesise se larte.
Shume i vogel dhe i lehte , nuk duket.

APARATE DEGJIMI AXON K80

  • Axon K80 mund ta merrni kudo me vete.
  • Uleni volumin para sa te vendosni
  • Rregulloni volumin sipas nevojes gradualisht per te mos patur problem
  • E pershtatshme per te pare filma, drama, ne takime, apo ne shkolle do t’ju japi nje degjim te paster.

Të gjitha keto ne nje produkt te vetem.

Aparate Degjimi Axon per vesh | Aparate degjimi cmimi me i mire ne Dyqan Taxi
Specifikat :

1. Dalja maksimale e audios: 120dBAparat degjimi per vesh axon aparature dyqan taxi online blerje
2. Perfitimi ne volum: ≥30dB
3. Total harmonic wave distortion: <1000Hz≤10%
4. Frekuenca: 250-3800Hz
5. Hyrja e audios: ≤50dB

Aparate degjimi Axon K-80
Kategoria: Produkte Shëndetësore të Dëgjimit
funksioni: Përforcues i zërit
Tipari: Analog, i padukshëm
Ngjyrë bezhë
Bateria: AG3 ose A312 (Bateri ajri zinku)
madhësia: 1.9 * 1.4 * 1.6cm
pesha: 3g
6. Voltazhi: DC1.5V
7. Tensioni: ≤4mA
8. Ngjyra: Njesoj si ne foto

Paketa perfshin
1 x Aparat degjimi per vesh
2 x Bateri
1 x Manual perdorimi
1 x kase
2 x gomina te ndryshme


Blej Aparat Degjimi ne  Dyqan Taxi | Qendra më e madhe Tregtare Online në Shqipëri

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Aparate Degjimi

Be the first to review “Aparate Degjimi Per Vesh AXON K-80 | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Aparat degjimi per vesh axon aparature dyqan taxi online blerje

Aparate Degjimi Per Vesh AXON K-80 | Blerje online

1,990 L2,490 L (-20%)

Shto ne Shporte