Xhel antibakterial per duart YDBY | Hand washing gel

490 L

Ka stok

Xhel dizinfektues i duarve i cili funksionon menjehere dhe ne menyre efektive per te eleminuar bakteret e ndryshme  qe gjenden ne duar.

KODI: 998876543530793 Kategori: , ,

XHEL ANTIBAKTERIAL PER DUART

Ky xhel antibakterial perdoret per te eliminuar te gjitha mikrobet dhe bakteret ne duart tuaja. YDBY eshte nje xhel duarsh qe pastron duart tuaja dhe vret lloje te ndryshme te mikrobeve.

Kujdesuni per shendetin tuaj dhe te familjes duke dizifektuar duart pasi mikrobet e duarve mund te transferohen te nje person tjeter.

Vret ne menyre efektive 99.9% te baktereve te formave te ndryshme staphylococcus aureus, escherichiacoil, Candida, albicans, etj.

Pa arome te bezdisshme nuk ngjit pas perdorimit, mjafton te aplikoni sasine e duhur te ketij produkti ne pellembe, ferkojeni me te dyja duart derisa te thahet.


 Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Xhel antibakterial

Ngjyra

Be the first to review “Xhel antibakterial per duart YDBY | Hand washing gel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhel antibakterial per duart blerje online ne dyqan taxi

Xhel antibakterial per duart YDBY | Hand washing gel