Mbrojtese elastike per kycin e kembes Ankle Pad

699 L

Ka stok

KODI: s-98874 Kategori: ,

MBROJTESE ELASTIKE PER KYCIN E KEMBES

Mbrojtese per kycin e kembes bere nga material elastike ndihet e lehte, e rehatshme, duke mos mbajtur lageshti.

Rripi profesional mund te shtoje presionin mbi kycin tuaj per te parandaluar ndrydhjen.

I pershtatshem per personat qe kane demtuar kycin e kembes dhe po rikuperohen por edhe sportistet apo te apasionuarit pas ciklizmit, vrapimit, fitnesit dhe sporteve te tjera.

Stabilizon nyjen e kycit te kembes, duke reduktuar ne menyre efektive ndrydhjet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

llastik mbrojtes

Ngjyra

Be the first to review “Mbrojtese elastike per kycin e kembes Ankle Pad”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese kyci per kemben online ne dyqan taxi

Mbrojtese elastike per kycin e kembes Ankle Pad