Mbeshtetese per kycin e kembes Ankle support

1,500 L

Ka stok

KODI: Q-98769994 Kategori: ,

MBESHTETESE PER KYCIN E KEMBES

Lehtesoni dhimbjen e kycit te kembes dhe parandaloni qe kyci te mos lendohet perseri me kete mbeshtetese per kycin.

E bere nga pelhure fleksibel dhe qe ajroset, kjo corape e rehatshme jep mbeshtetjen e nevojshme per nyjet tuaja per aktivitete si vrapimi, kercimi, luajtja e basketbollit ose futbollit etj.

Pershtatje e rehatshme rreth kycit te kembes, majes dhe harkut te kembes. Siguron shtrirje ndersa permireson qarkullimin dhe rikuperimin per muskujt e lodhur, lejon nje game te plote levizjesh.

Perdoret per trajtimin e ndrydhjeve te vogla dhe tendosjeve te muskujve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbrojtese per gishtat e kembes

Ngjyra

Be the first to review “Mbeshtetese per kycin e kembes Ankle support”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese per kemben blerje online ne dyqan taxi

Mbeshtetese per kycin e kembes Ankle support