• a do te jesh aty libra ne shitje online ne dyqan taxi

  A do te jesh aty? – Guillaume Musso

  Autori Guillaume Musso sjell per lexuesit 10 tituj te mrekullueshem, te magjishem dhe plot mesazhe per jeten, qe do tju bejne ti lexoni me shume deshire njeri pas tjetrit.

  1,000 L
 • darka e gabuar blini online ne dyqan taxi

  Darka e gabuar – Roman nga Ismail Kadare

  Si subjekt kryesor i romanit Darka e gabuar eshte nje darke krejtesisht e pazakonte dhe krejtesisht e mistershme.

  I shkruar gjate dimrit dhe veres 2007-2008, romani eshte i bazuar ne nje histori te vertete dhe ka trazuar vite me pare nje qytet te tere.

Main Menu