A do te jesh aty? – Guillaume Musso

1,000 L

Ka stok

Autori Guillaume Musso sjell per lexuesit 10 tituj te mrekullueshem, te magjishem dhe plot mesazhe per jeten, qe do tju bejne ti lexoni me shume deshire njeri pas tjetrit.

KODI: r-adotejeshaty KATEGORIA: ETIKETIMI:

A DO TE JESH ATY?

Per Eliotin duket sikur e shkuara eshte e pranishme, ajo nuk ka ikur.

Ai ishte nje mjek i mirenjohur dhe nje baba i lumtur.

Por qe kurre nuk e kishte pranuar dhe nuk ishte ngushelluar nga zhdukja e se shoqes Ilena.

Gruaja qe donte ishte zhdukur tridhjete vjet me pare.

Ne nje situate te pazakonte  nje dite Elioti takon djaloshin qe kishte qene dikur.

Si i ri dhe i apasionuar dhe plot ambicje qe ishte ai do te provonte te bente nje gjest vendimtar qe te mund te shpetonte Ilenen.

A do te dije ai dhe a do te arrije te ndryshoje fatin te nuk na pyet dhe qe eshte i pameshirshem?


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “A do te jesh aty? – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a do te jesh aty libra ne shitje online ne dyqan taxi

A do te jesh aty? - Guillaume Musso