Zile Dere Dixhitale me Wireless | Wireless Digital Doorbell

990 L

Ka stok

Zile dere me Wifi eshte e krijuar per t’u pershtatur ne menyre perfekte me shtepite moderne dhe te thjeshta per shkak te dizajnit te saj elegant. Eshte teper e pershtatshme per perdorim ne natyre per shkak te aseteve te saj pozitive si rezistenca ndaj ujit.

KODI: 2001202001 KATEGORIA:

ZILE DERE DIXHITALE ME WIRELESS

Zile dere dixhitale me wireless | Wireless Digital Doorbell

Zile me Wifi eshte e krijuar per t’u pershtatur ne menyre perfekte me shtepite moderne dhe te thjeshta per shkak te dizajnit te saj elegant. Eshte teper e pershtatshme per perdorim ne natyre per shkak te aseteve te saj pozitive si rezistenca ndaj ujit. Gjithashtu dhe games se gjere te mbulimit te sinjalit si per kontrollin e marresit njejte dhe per kontrollin nga distanca.

Zilja e deres ka drita LED qe aktivizohen nepermjet telekomandes. Ka 25 melodi te ndryshme. Perdor 3 bateri AAA ndersa ne distance perdor Bateri 1X12 volt.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Zile Dere

Be the first to review “Zile Dere Dixhitale me Wireless | Wireless Digital Doorbell”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zile dere dixhitale me wireless

Zile Dere Dixhitale me Wireless | Wireless Digital Doorbell