Llamp me solar dhe sensor per shtepine | Solar Wall Lamp

1,490 L

Ka stok

Llampe me solar, e cila thith me mire rrezet diellore se paneli diellor me bazen e sheshte. Nje llampe praktike e cila nuk ka nevoje per instalime elektrike te nevojshme, mund te instalohen nen cati ose te fiksohet ne mur.

KODI: 1801202003 KATEGORIA: ETIKETIMI:

LLAMP ME SOLAR DHE SENSOR | SOLAR WALL LAMP

Llamp me solar dhe Sensor | Solar wall Lamp

Llampe me solar, e cila thith me mire rrezet diellore se paneli diellor me bazen e sheshte. Nje llampe praktike e cila nuk ka nevoje per instalime elektrike te nevojshme, mund te instalohen nen cati ose te fiksohet ne mur. Ju mundeson nje pamje te mire dhe siguri per kopshtin tuaj. Pajisur me nje bateri te rikarikueshme 800mAh. Karikohet plotesisht nen rrezet e diellit te forte brenda 8 oreve. Sensori automatik do te aktivizohet automatikisht nen momentin kur dikush do te kaloj ne kopshtin tuaj.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampa

Be the first to review “Llamp me solar dhe sensor per shtepine | Solar Wall Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llampe me solar dhe sensor

Llamp me solar dhe sensor per shtepine | Solar Wall Lamp