Zgarre elektrike per barbeque Sokany Grill 2000watt

3,390 L

Ka stok

ZGARRE ELEKTRIKE PER BARBEQUE 2000WATT

Zgarre elektrike perfekte per barbeque ne natyre, ne kamping apo piknik.

Me fuqi prej 200watt dhe rrjete skare te kromuar ne forme shufrash do te beje ne menyre te perkryer berxollat, biftekun apo perimet qe do te vendosni mbi te.

Trupi metalik e ben ate rezistent ndaj temperatures se larte, perdorimit afatgjate dhe korrozionit.

Nxehtesia elektrike ka nje game te rregullueshme nga e uleta deri ne temperaturen me te larte, e cila mund te rregullohet ne temperaturen e kerkuar per ushqime te ndryshme.

Specifika:

  • Ngjyra: E zeze
  • Materiali: Metal+PP
  • Grill: Grile e kromuar
  • Ngrohja: me tub celik inoks
  • Fuqia: 2000 W
  • Tensioni: 220 V
  • Temperatura: Rregullim me 5 nivele
  • Madhësia: 48x35x9cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Fuqia Watt

2000watt

Be the first to review “Zgarre elektrike per barbeque Sokany Grill 2000watt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare elektrike per barbeque online ne dyqan taxi

Zgarre elektrike per barbeque Sokany Grill 2000watt