Zgare grill dhe tostier per sanduic | Sandwich Press

5,500 L

Ka stok

ZGARE GRILL DHE TOSTIER PER SANDUIC

Zgare grill per pjekje dhe tostier per sanduic ne nje pajisje te vetme.

Dizajni inovativ i saj mundeson kullimin e vajit per nje gatim sa me te shendetshem. Gjithashtu pjek mishin ne te dy anet njekohesisht fale formes se saj.

Hapet dhe mbyllet me lehtesi ne 180 grade si zgare barbeque ose tostier.

Zgara nuk ngjit ushqimet, duke ruajtur keshtu vlerat ushqyese.

Pergatit me lehtesi sanduice, toste, berxolle apo biftek dhe fileto pule me kete zgare Avinas.

Karakteristika

  • Tensioni 220-240V 50-60Hz
  • Fuqia 2000W
  • Doreze qe nuk percjell nxehtesine
  • Temperatura e rregullueshme
  • Veshje jo ngjitese per pastrim te lehte
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Llambe me kontroll termostatik

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere, Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Zgare grill dhe tostier per sanduic | Sandwich Press”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tostier dhe zgare shitje online ne dyqan taxi

Zgare grill dhe tostier per sanduic | Sandwich Press