Xhel me vitamine C | Dr Rashel

1,190 L

Ka stok

  • Xhel hidratues
  • Zhduk shenjat dhe njollat kafe
  • I rikthen shkelqimin lekures
  • Stimulon prodhimin e kolagjenit
  • Rrit elasticitetin e indeve

Xhel hidratues per lekuren me vitamine C

Te gjithe i njohin vetite qetesuese dhe rigjeneruese te vitamines C.

Kjo e fundit i jep jete ,  rigjenerim shkelqim dhe butesi lekures.

Ka nje efekt qetesues per lekuren dhe ndihmon ne zhdukjen e njollave kafe ose zonave te acaruara te lekures .

Deperton thelle ne inde duke rritur eleasticitetin e tyre dhe duke stimuluar prodhimin e kolagjenit.

Perdorimi

Masazhoni lehtesisht me kremin e Dr Rashel mbi lekure ose floke dhe lereni ne qetesi per pak kohe sa lekura ta perthith te gjithe xhelin me vitamine C.

Ushqe lekuren me produkte te shendeteshme dhe rikthe shkelqimin.

Porosit online ne DyqanTaxi | Privatesi 100% |

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Xhel me vitamine C | Dr Rashel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xhel ne kuti me vitamine C 200 gram

Xhel me vitamine C | Dr Rashel