Work LED Light | Drite Trefishe Multifunksionale pune

1,690 L

Ka stok

LED Light e papershkueshme nga uji IP44.
-Drite e forte e cila mund te perdoret per pun e, ecje, kamper, gjueti, eksplorim, kerkim etj.
-Powerbank per te karikuar telefonin tuaj ne rast emergjence.
-Material i forte plastik ABS.
-Ka nevoje per 3 bateri AAA.

MULTIFUNCTIONAL WORK LED LIGHT

Work LED Light | Drite Multifunksionale pune

Llamp portative multifunksionale me drita trefishe dhe paralajmeruese. Mund ta perdorni ne ambjente te brendshme si garazh, kopesht dhe ne rastet kur nderpritet energjia elektrike ne shtepi. Gjen gjithashtu hapesire perdorimi dhe ne ambjentet e jahtme si drite pune me efikasitet te larte per te lajmeruar punime ne rruge, per hiking, kamping, peshkim, barbeque apo dhe shume aktivitete te tjera ne natyre.

Ajo mund te karikohet me kabllo dhe mund te perdoret ne 4 modalitete te ndryshme sipas nevojes suaj. Ju mund te karikoni telefonat tuaj ne rast urgjence prej kesaj LED Light Multifunksionale. Sherben si nje drite paralajmeruese ne rast trafiku kur ne rruge po kryhen punime. Rezistenca e saj ndaj kushteve te veshtira te motit lejon perdorimin e saj pa limite. Bateria e saj zgjat deri ne disa ore varet nga lloji i ndricimit qe ju do te zgjidhni perdorni.

Kater menyra ndricimi te saj: 
1.Te larte- 1000 lumens, 4-5 ore pas karikimit te plote.
2.Te ulet- 500 lumens, 7-8 ore pas karikimit te plote.
3.Flash SOS- Flash i bardhe.
4.Paralajmerim rrugor- Blic trekendeshi i kuq.

Work LED Light | Drite Pune Multifunksionale

work led light drite pune multifunksionale

Karakteristika

LED Light e papershkueshme nga uji IP44.
-Drite e forte e cila mund te perdoret per pune, ecje, kampe, gjueti, eksplorim, kerkim etj.
-Powerbank per te karikuar telefonin tuaj ne rast emergjence.
-Material i forte plastik ABS.
-Ka nevoje per 3 bateri AAA.
-Peshon 405g
-Tensioni 10W
-Dimensionet 18*16*4cm


Dyqan Taxi | Porosi online te Sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Work LED Light | Drite Trefishe Multifunksionale pune”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

work led light drite pune multifunksionale

Work LED Light | Drite Trefishe Multifunksionale pune