Wireless Bluetooth Speaker X8 | Boks me Bluetooth

2,500 L

Ka stok

 • Versioni BT: 5.0
 • Distanca e punës: deri në 18 m.
 • Përgjigja e frekuencës: 0Hz-18KHz.
 • Fuqia e daljes: 5Wx2.
 • Kapaciteti i baterisë: bateri litiumi e integruar 3.7V 1200mAh.
 • Koha e muzikës: rreth 6 orë.
 • Koha e karikimit: rreth 3 orë.
 • Porta e karikimit: mikro-usb.
KODI: Wireless Bluetooth Speaker X8 KATEGORIA:

WIRELESS BLUETOOTH SPEAKER X8 

Mbështet hyrjen audio BT, 3.5 mm, luajtjen e muzikës me disk U dhe karta TF dhe wireless me mikrofon. Gjithashtu, mbështet TWS për funksion stereo wireless.

BOKS ME BLUETOOTH DHE WIRELESS

Lidhja BT: BT 5.0 ofron një gamë pa tel deri në 18 milion dhe mund të çiftohet lehtësisht me pothuajse të gjitha pajisjet audio të mundësuara nga BT.

Mbajtës i përshtatshëm i telefonit: Mbajtësi ka gjatësi 170 mm dhe mbështet 99% të celularëve në treg per momentin. Bateria litium e rimbushur 1200mAh mbështet më shumë se 6 orë rishikim të muzikës.Altoparlantët dyfishtë 57 mm japin tingull shumëdimensional me performancë të lartë dhe tingull bas të thellë kinematografik si askush tjetër.

Specifikimet:
 • Versioni BT: 5.0
 • Distanca e punës: deri në 18 m.
 • Përgjigja e frekuencës: 0Hz-18KHz.
 • Fuqia e daljes: 5Wx2.
 • Kapaciteti i baterisë: bateri litiumi e integruar 3.7V 1200mAh.
 • Koha e muzikës: rreth 6 orë.
 • Koha e karikimit: rreth 3 orë.
 • Porta e karikimit: mikro-usb.
 • Ngjyra: e zezë.
 • Materiali: ABS.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Wireless Bluetooth Speaker X8 | Boks me Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless music speaker x8 bli online dyqan taxi

Wireless Bluetooth Speaker X8 | Boks me Bluetooth