Boks muzike portativ GiBox | Portable Music Speaker

1,900 L

Ka stok

Karakteristika
  • Dizajn sportiv.
  • Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje per disa ore me rradhe pa nderprerje.
  • Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.
KODI: boks-muzike-gibox-g008 Kategori: ,

 GiBox | Portable Music Speaker G008

Boks muzike portativ GiBox | Portable Music Speaker

Karakteristika
  • Dizajn sportiv.
  • Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje per disa ore me rradhe pa nderprerje.
  • Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike portativ GiBox | Portable Music Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks muzike portativ GiBox | Portable Music Speaker

Boks muzike portativ GiBox | Portable Music Speaker