Music party Box | D-Power | Boks muzike me bluetooth

6,400 L

Ka stok

Karakteristika
  • Boks super i fuqishem.
  • Shijoni ndjesine e nje party te vertete ne shtepine tuaj fale bas-it dhe audios qe ky boks transmeton.
  • Dizajn ergonometrik me drita LED.
  • Lidhje e qendrueshme me telefonin tuaja.
KODI: boks-muzike-d-power Kategori: ,

Music party Box | D-Power | Boks muzike

Music party Box | D-Power | Boks muzike me bluetooth

Karakteristika
  • Boks super i fuqishem.
  • Shijoni ndjesine e nje party te vertete ne shtepine tuaj fale bas-it dhe audios qe ky boks transmeton.
  • Dizajn ergonometrik me drita LED.
  • Lidhje e qendrueshme me telefonin tuaja.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Abazhur

Be the first to review “Music party Box | D-Power | Boks muzike me bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Music party Box | D-Power | Boks muzike me bluetooth

Music party Box | D-Power | Boks muzike me bluetooth