Mini Speaker A10 – Bluetooth Speaker – Bli online

1,190 L

Ka stok

Karakteristika 
Bateri 400mAh me kohezgjatje 2.5 deri ne 3 ore.
Lidhje Aux, radio FM dhe ritme muzikore pa zhurme.
Distanca e operimit deri ne 30 metra.
Suporton pajisjet Apple dhe Android etj.
KODI: H-MINI-SPEAKER-A10 Kategori: ,

MINI SPEAKER A10 | BLUETOOTH SPEAKER

Boks me Bluetooth | Mini speaker A10

Boks me Bluetooth portativ i fuqishem me Bluetooth 4.1. Mikrofoni i integruar ju lejon t’ju pergjigjeni thirrjeve telefonike. Madhesi kompakte dhe material kunder rreshqitjes. Duart tuaja do te jene te lira.

Karakteristika 
Bateri 400mAh me kohezgjatje 2.5 deri ne 3 ore.
Lidhje Aux, radio FM dhe ritme muzikore pa zhurme.
Distanca e operimit deri ne 30 metra.
Suporton pajisjet Apple dhe Android etj.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini Speaker A10 – Bluetooth Speaker – Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini speaker boks me bluetooth a10

Mini Speaker A10 - Bluetooth Speaker - Bli online