Ventilator me tre helika per shtepi Montecasa

2,400 L

Ka stok

VENTILATOR ME TRE HELIKA

Ventilator me tre helika Montecasa per shtepi, zyre apo restorante.

Lehtesisht i montueshem dhe ne pastrim. Me mbrojtese te cmontueshme per pastrim te brendshem.

E pajisur me helika plastike gjatesi boshti te rregullueshme. Mjaft praktike per ventilimin e ajrit.

Tre nivele te ndryshme shpejtesie. Mund te rrotullohet dhe te fiksohet ne pozicionin qe deshironi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

,

Be the first to review “Ventilator me tre helika per shtepi Montecasa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese montecasa me 3 helika onlne ne dyqan taxi

Ventilator me tre helika per shtepi Montecasa